Profesjonalne Biuro Rachunkowe

Dodane przez Katarzyna (Firma), Sobota, 24 Luty, 2018  10:32

Opis oferty:

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą który woli skupić się na rozwoju własnej firmy, niż na śledzeniu coraz szybciej zmieniających się przepisów podatkowych zapraszamy . Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia . Nasze usługi to gwarancja rzetelności i bezpieczeństwa .

Jeżeli zastanawiasz się nad złożeniem własnej firmy, pomożemy Ci załatwić wszelkie formalności w urzędach, wypełnimy dokumenty oraz doradzimy jak wybrać najkorzystniejszą formę działalności oraz sposób jej opodatkowania.
Nasze Biuro oferuje kompleksową obsługę w zakresie księgowości, kadr , BHP , oraz prawną . W skład naszej kadry wchodzą bowiem pracownicy tych wszystkich dziedzin i są do Państwa dyspozycji w ramach podpisanej umowy .

Naszym priorytetem jest zapewnienie Klientom komfortu prowadzenia działalności gospodarczej, poprzez przejęcie obowiązków wobec organów administracji publicznej. Dzięki pełnomocnictwu kontaktujemy się z Urzędami Skarbowymi i Zakładami Ubezpieczeń Społecznych, załatwiając wszystkie formalności bez absorbowania naszych Klientów.
Posiadamy licencję wydaną przez Ministra Finansów uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych , oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Wyświetleń oferty: 331
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie