Magazynier / pracownik fizyczny / pomocnik Praca od zaraz

Odświeżone: Czwartek, 29 Luty, 2024  15:03

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Magazynier
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Płaca brutto min.:5100 zł
  • Płaca brutto max.:5400 zł
  • Wynagrodzenie:miesięcznie
  • Pracodawca: Jobs Plus

Opis oferty pracy

Nazywamy się Jobs Plus HR – jesteśmy agencją zatrudnienia.
Obecnie dla naszego Klienta, firmy rodzinnej działającej od ponad 20 lat w hurtowej sprzedaży nasion owoców i warzyw, poszukujemy Kandydatów na stanowisko magazyniera / pracownika fizycznego.
Jeśli szukasz stabilnej pracy, a dodatkowo masz doświadczenie na podobnym stanowisku, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Lokalizacja: Chrzanów, 55-040 Kobierzyce (5 km od granic administracyjnych Wrocławia)

Zakres obowiązków:
• załadunek i rozładunek ręczny oraz za pomocą wózka widłowego
• utrzymywanie porządku w miejscu pracy
• wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego

Wymagania:
• doświadczenie w pracy na magazynie
• uprawnienia na wózki widłowe – mile widziane
• umiejętność obsługi komputera (poczta, Excel)

Oferujemy:
• umowę o pracę podpisywaną przez agencję pracy
• zarobki 3800 - 4000 zł netto
• pracę od poniedziałku do piątku
• pracę 8 h dziennie w stałych godzinach
• szansę na długoterminową współpracę

Jeśli ta oferta Cię zainteresowała, to prześlij swoje CV, a my zajmiemy się resztą!

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o przesłanie CV oraz o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jobs Plus HR z siedzibą w Gdańsku, al. Grunwaldzka 56/113, moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym oraz załączonym CV w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji i selekcji pracowników, w tym również w celu kontaktu ze mną."
Zaznaczenie zgód jest dobrowolne, ale konieczne, aby włączyć kandydata w proces rekrutacyjny. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Zgodę można odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: baza(małpa)jobsplus.pl
Twoje dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacyjnego i selekcji pracowników.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 27404.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Bielany Wrocławskie w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Magazynier

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Jobs Plus
Konto firmowe
Na Lento.pl od 12 wrz 2012
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków