Praca dla Recjepionistki w Centrum Medycznym

Dodane przez Marcin, Czwartek, 07 Grudzień, 2017  16:48
  • Telefon: 660883700
  • Lokalizacja: Kraków / Prądnik Czerwony
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Zdrowie / Uroda
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Pracodawca:Centrum Medyczne DBAJ O PIERSI dr Joanna Jędrys

Centrum Medyczne DBAJ O PIERSI dr Joanna Jędrys http://dbajopiersi.pl/
poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko Recepcjonistka.
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
• obsługa recepcji;

Wymagania:
• minimum roczne doświadczenie na w/w stanowisku w salonie beauty
• komunikatywna znajomość języka angielskiego;
• wysoka kultura osobista;
• komunikatywność;
• dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowej;
• sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
• sprawnej obsługi komputera
• umiejętności organizacji pracy własnej

Oferujemy:
• pracę w nowoczesnym centrum medycznym;
• przyjazną atmosferę pracy w młodym dynamicznym zespole;
• atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy przesyłać oferty w formie elektronicznej (CV ze zdjęciem) @
W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 27.08.1997r., Dz.U. nr 133, poz. 883 z późn. zmianami"

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 89

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Kraków
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń