Praca administracyjno-biurowa

Dodane przez ANIA (Firma), Środa, 22 Listopad, 2017  13:36
  • Lokalizacja: Kraków / Dębniki
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Budowa / remonty
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Pracodawca:PMC

Opis oferty pracy:

PRACA BIUROWA
Prężnie rozwijająca się firma z branży elektrycznej poszukuje pracowników do biura.
Miejsce pracy: Kraków okolice Ronda Matecznego Wymagania: * czynne prawo jazdy kategorii B (warunek konieczny)
* bardzo dobra organizacja pracy
* swoboda w korzystaniu z pakietu Office (Excel i Word)
* samodzielność
* komunikatywność

Opis stanowiska:
* pomoc w bieżących zadaniach z zakresu administracji biurowej i księgowości (m.in. kompletowanie i archiwizacja dokumentacji księgowej, sporządzanie zestawień i raportów, zamawianie materiałów biurowych, artykułów spożywczych itp., organizowanie i pomoc przy rozliczaniu delegacji – kupno biletów, rezerwacja noclegów itp.),

*zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą,

*nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,

*obsługa urządzeń biurowych,

*kontakt (mailowy, telefoniczny, jak również bezpośredni) z usługodawcami i partnerami firmy,

*odbieranie i składanie dokumentów okolice Krakowa i nie tylko (np. Bielsko-Biała, Tychy- czynne prawo jazdy),

* kontrola nieruchomości, robienie niezbędnych zakupów materiałów budowlanych

Mile widziana znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego.

Oferujemy
* umowę o pracę, podstawa + premie
* telefon komórkowy, laptop, samochód
* zapoznanie z procedurami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV wraz ze zdjęciem)lub kontakt telefoniczny pod numerem 531-990-300

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 214

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Kraków
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń