Poważna praca - Poważne pieniądze. Przedstawiciel Handlowy!

Dodane przez Justyna (Firma), Wtorek, 22 Sierpień, 2017  13:49
  • Lokalizacja: Kraków
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Przedstawiciel handlowy
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Pracodawca:Global Sales

W ramach programu "Start Dla Młodych", tylko do końca sierpnia trwa nabór na pracowników do działu handlowego.

Uwielbiasz kontakt z ludźmi? Jesteś osobą komunikatywną? Jeśli tak, to praca dla Ciebie! :)

Obecnie nasza firma poszukuje kandydatów na stanowisko przedstawiciela handlowego.

Oferujemy:
- gwarantowane wynagrodzenie podstawowe plus premie
- pracę w stabilnej firmie
- wyjątkową atmosferę
- możliwość rozwoju poprzez liczne szkolenia
- programy motywacyjne
- przejrzysta ścieżka awansu

Obowiązki:
- prezentacja oferty handlowej firmy
- działania marketingowe związane z pozyskiwaniem klientów
- przygotowywanie dokumentów handlowych

Wymagamy od Ciebie:
-dyspozycyjność, komunikatywność, zaangażowanie, odpowiedzialność i entuzjazmu w działaniu.

Brak doświadczenia nie jest dla nas problemem, ponieważ damy Ci szansę wykazania się na rozmowie kwalifikacyjnej, bo to właśnie od niej będzie zależała możliwość pracy w naszym zespole.

Możesz liczyć na:
- wynagrodzenie podstawowe + premie,
- pakiet bezpłatnych szkoleń i wsparcie kierownika
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
- możliwość awansu - wystarczy, że będziesz pracował sumiennie, u nas nie liczy się staż pracy ale Twoje zaangażowanie :)

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV przez formularz

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 129