Pielęgniarka / Pielęgniarz praca w Niemczech

Dodane: Poniedziałek, 14 Maj, 2018  07:15
  • Telefon: 795784239
  • Lokalizacja: Kraków
  • Kategoria: Praca / Dam pracę / Zdrowie / Uroda
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Dodatkowe: Brak wymagań
  • Pracodawca:Collatio Medical

OFERTA PRACY W Niemczech w Baden-Württemberg, Munchen, Stuttgart, Leonberg, okolice :
Opis stanowiska

Sprawowanie opieki medycznej nad osobami starszymi oraz chorymi w klinikach, szpitalach oraz domach opieki na terenie Niemiec.

Wymagania

& Wykształcenie pielęgniarskie: 3-letnie studia licencjackie bądź magister
& Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane lub 5-letnie liceum medyczne (wraz z udokumentowanym 3-letnim stażem pracy, zdobytym przez okres trzech kolejnych lat, nie dłużej niż pięć lat przed datą wydania zaświadczenia o stażu)
& Znajomość języka niemieckiego A2/ B1 lub gotowość do podjęcia nauki
& Gotowość do zamieszkania w Niemczech
& Doświadczenie mile widziane ale nie konieczne

Oferujemy

& Umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą z niemieckim pracodawcą na warunkach niemieckiego prawa pracy bezpośrednio z pracodawcą
& Atrakcyjne wynagrodzenie - indywidualnie dopasowane do stopnia znajomości języka oraz doświadczenia
& Zapewniamy wszechstronną, nieodpłatną pomoc w dopełnianiu administracyjnych procedur związanych z rozpoczęciem nowego życia w Niemczech
& Pokrywamy koszta przejazdu Państwa z domu do pracy (zwrot za bilety)
& Oferujemy zakwaterowanie: pokoju, kawalerki do mieszkania 3 pokojowego (meble, tv , internet, AGD, energia i woda, media -nie płacą Państwo rachunków)
& Nostryfikacja dyplomu na terenie Niemiec w ciągu 4-6 tygodni
& Atrakcyjne wynagrodzenie od 2.200 na rękę.(3.600,00 brutto)
500 euro płatne po przybyciu Państwa do firmy na rękę.
& Możliwość zmiany pracy na inną: dom opieki, klinika itd
& Płatny urlop i Święta
& Płatny urlop 24 dni
& Jeżeli zostaną Państwo z nami minimum 1 rok, dostają Państwo samochód firmowy
& Możliwość pracy w Klinice, Domu opieki, Szpitalu bądź jako mobilna pielęgniarka w jednym mieście .
& Kurs j. niemieckiego za darmo w biurze

CV w j. niemieckim bądź zapytania prosimy kierować na adres: murczak@collatio-medical.de

Wynagrodzenie

Od 9000 do 12000 PLN

Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Pielęgniarka Kraków
  • Praca Kraków
  • Praca Pielęgniarka
Patrycja
Na Lento.pl od 17 lut 2014
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń