Para do pary, do pani ;)

Dodane przez O i J, Niedziela, 18 Luty, 2018  08:35

Opis oferty:

Witajcie,

Na wstępie bardzo serdecznie dziękujemy za uwagę singlowym panom jednak nasze ogłoszenie nie kierujemy do Was.

Jesteśmy parą 27 letnich, dość nietuzinkowych ludzi, którzy w całej swej miłości do siebie i szacunku szukają fajnych, nowych wrażeń w życiu. To byłoby pierwsze nasze tego typu doświadczenie. Zdecydowaliśmy się sprawdzić razem jak to jest z inną parą lub panią. I mamy tutaj na myśli otworzyć się w pełni w kontekście wymiany partnerów.

Kogo szukamy?
Najbardziej w życiu cenimy klasę, kulturę i szacunek stąd nie damy radę za żadne skarby świata spotykać się z ludźmi, którzy z wolnego pasa tylko do jazdy w lewo przejeżdzają sobie cały korek i chcą zaraz przed samymi światłami skręcić (wryć się) jednak w prawo bądź pojechać prosto (rondo Grzegorzeckie w godzinach szczytu) - jednym słowem nie damy rady z burakami...

s... dla nas nie ma granic i możemy zdecydować się na wiele ale tylko pod tym bardzo istotnym warunkiem stanowiącym fundament bezwarunkowy czyli - klasa.

W sferze fizyczności jesteśmy wysportowani i atrakcyjni oraz zarówno mamy czym oddychać i czym machać :)

Jeśli zainteresowało Cię nasze ogłoszenie to z racji bycia fanami sauny, chętnie po raz pierwszy "zabierzemy Was(Cię) właśnie tam" jak to śpiewał kiedyś Karolak z tą różnicą, że on robił to w liczbie pojedyńczej.

Podeślij(cie) coś fajnego o Was wraz z szałowym foto i spotkajmy się. Nie wykluczone też, że może nawet do zobaczenia dziś bo jak mawiał klasyk "spontan to spontan".

:)
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Wyświetleń oferty: 1210
Dodaj ogłoszenie
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie