OXYTREE - DRZEWA SZYBKO ROSNĄCE.

Dodane przez Zbyszek, Poniedziałek, 19 Marzec, 2018  08:02
  • Cena: 36,90 zł
  • Telefon: 579 522 441
  • Lokalizacja: Kraków
  • Kategoria: Dom i ogród / Ogród
  • Stan: Nowe

Opis oferty:

Witam.
Chcę zaproponować Państwu inwestycję w drzewa szybko rosnące. Paulownia Clon in vitro112 znana pod nazwą handlową Oxytree, jest to krzyżówka dwóch gatunków Paulowni elongata i fortunei. Rozmnażana jedynie laboratoriach metodą in vitro, i w najwyższym stopniu dopasowana do naszej strefy geograficznej.
Proponowana Oxytree, to obecnie najlepsza, certyfikowana odmiana dostępna na rynku.
Dzięki szybkiemu wzrostowi doskonale oczyszcza powietrze i dostarcza 10-krotnie więcej tlenu od innych drzew, dlatego zwana jest również DRZEWEM TLENOWYM.
Paulownia Oxytree, po okresie wzrostu ok. 6/7 lat (zależne od warunków glebowych, pogodowych, odpowiedniej opieki itp.) osiąga średnicę pnia 35 cm. i wysokość drzewa 16 m, dając doskonałej jakości drewno. Po ścięciu drzewo odrasta i po 4 latach ponownie osiąga dojrzałość do wycinki. Taki 4-letni cykl powtarza się minimum 4 razy.
Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom, Oxytree zadomowiło się już nie tylko na polskich plantacjach, ale i w ogrodach. Założenie plantacji drzew Oxytree jest wyjątkową propozycją dla inwestorów (plantatorów), którzy chcą osiągnąć wysoki zwrot z inwestycji, dzięki temu osiągają nie tylko korzyści w kategoriach biznesowych, ale również społecznych i ekologicznych.
Ważnym elementem tej inwestycji jest czas sadzenia, Oxytree należy sadzić po ustaniu przymrozków, optymalny okres trwa od maja do końca czerwca. Dlatego myśląc poważnie o założeniu plantacji, trzeba jak najwcześniej zamówić sadzonki aby mieć pewność że zostaną dostarczone w odpowiednim terminie, tj. na początku okresu sadzenia. Oferta na stronie http://drzewooxy.pl/oferta/ W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.
Tel. 579 522 441
@

P/S. „TY SADZISZ, TY WYCINASZ”, a nie dzieci czy wnuki.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Wyświetleń oferty: 82
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie