Napiszę Ci profesjonalne CV i list motywacyjny.

Dodane: Niedziela, 15 Lipiec, 2018  10:04

Opis oferty:

Szukasz pracy, ale Twoje CV pozostają bez odzewu ze strony pracodawców? Zastanawiasz się, dlaczego dzieje się tak mimo zdobytego wykształcenia i posiadanych kompetencji…?

Zapewne duży wpływ na taki stan rzeczy ma brak umiejętności zrobienia pierwszego, kluczowego wrażenie na pracodawcy. Jednym z jego nieodłącznych elementów jest profesjonalnie napisane CV i list motywacyjny. Uwierz mi - nic tak nie zraża rekrutera jak źle przygotowane dokumenty aplikacyjne. Pomogę Ci to zmienić!

Dlaczego warto mi zaufać?

Jestem absolwentem kierunku Zarządzanie i Marketing na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Od kilku lat aktywnie pracuję w zawodzie, zajmując się szeroko rozumianą promocją. Moja praca nie polega na sprzedaży, ale na kreowaniu takich działań, aby ją pobudzać i wspierać. Mój oręż to kreatywność, „lekkie pióro”, zaangażowanie oraz profesjonalne podejście do każdego zadania. Zanim podjąłem pracę w obecnej firmie, odbyłem wiele rozmów z pracodawcami, dzięki czemu wiem, na co zwracają oni uwagę. Równocześnie stworzyłem od podstaw wiele CV i listów motywacyjnych - głównie dla znajomych, ale i odpłatnie - na zlecenie.

CV i LM wyceniam łącznie na 80 PLN, jedno z dwóch - 50 PLN. Zapłata przelewem przed podjęciem tematu. Zanim skleję CV i LM, proszę klienta o odpowiedź na wysłane mailem pytania. Dokumenty zawsze wysyłam w Wordzie i PDF-ie. Termin realizacji to max trzy dni robocze od momentu zaksięgowania przelewu i odesłania wypełnionego formularza.

Jesteś zainteresowan-a/-y współpracą, pisz na @ lub poprzez formularz aplikacyjny - odpowiem na każde zgłoszenie.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Kraków / Podgórze
Piotr
Na Lento.pl od 29 sie 2016
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie