Napiszę Ci profesjonalne CV i list motywacyjny.

Dodane przez Piotr, Piątek, 12 Styczeń, 2018  21:23

Opis oferty:

Szukasz pracy, ale Twoje CV pozostają bez odzewu ze strony pracodawców? Zastanawiasz się, dlaczego dzieje się tak mimo zdobytego wykształcenia i posiadanych kompetencji…?

Zapewne duży wpływ na taki stan rzeczy ma brak umiejętności zrobienia pierwszego, kluczowego wrażenie na pracodawcy. Jednym z jego nieodłącznych elementów jest profesjonalnie napisane CV i list motywacyjny. Uwierz mi - nic tak nie zraża rekrutera jak źle przygotowane dokumenty aplikacyjne. Pomogę Ci to zmienić!

Dlaczego warto mi zaufać?

Jestem absolwentem kierunku Zarządzanie i Marketing na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Od kilku lat aktywnie pracuję w zawodzie, zajmując się szeroko rozumianą promocją. Moja praca nie polega na sprzedaży, ale na kreowaniu takich działań, aby ją pobudzać i wspierać. Mój oręż to kreatywność, „lekkie pióro”, zaangażowanie oraz profesjonalne podejście do każdego zadania. Zanim podjąłem pracę w obecnej firmie, odbyłem wiele rozmów z pracodawcami, dzięki czemu wiem, na co zwracają oni uwagę. Równocześnie stworzyłem od podstaw wiele CV i listów motywacyjnych - głównie dla znajomych, ale i odpłatnie - na zlecenie.

Jesteś zainteresowan-a/-y współpracą, pisz na @ lub poprzez formularz aplikacyjny - odpowiem na każde zgłoszenie.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 40
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie