Mała delikatna TINA czeka na dom

Dodane przez Iza, Poniedziałek, 22 Styczeń, 2018  10:14

Opis oferty:

Tina to cudowna, delikatna suńka, której życie nigdy nie rozpieszczało. Mało pamięta radosnych chwil. Jako młoda psinka trafiła do schroniska. Od kilku lat jej rzeczywistością jest wyłącznie schronisko. Mimo swej niedoli Tinka nie straciła energii, nadziei ani wiary w człowieka. Codziennie siedzi i wypatruje swego właściciela. Może w końcu los się do niej uśmiechnie? To mała ok 6 letnia suczka . Jest bardzo towarzyską i kontaktową psinką, choć na początku nieśmiała. Mimo tylu lat spędzonych bez miłości, potrafi nią obdarzyć każdego dookoła. Na sporadycznych spacerach podbiega radośnie do wolontariuszy przytulając się, ciesząc i merdając ogonem. Spokojna i opanowana. Nadaje się zarówno do mieszkania jak i do domu z ogrodem. Idealna dla całej rodziny. Tineczka ciągle czeka na dom.

Przebywa w Schronisku As w Jamrozowiźnie, gmina Kłomnice, niedaleko Częstochowy. Dzwoniąc do schroniska proszę podać nr psa: 1414 .

Schronisko dla Zwierząt "As", Jamrozowizna 1, 42-270 Kłomnice Tel 730 115 578 , pani Iza . Istnieje możliwość dowozu psa.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 487
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie