Kursy na wózki widłowe – Kraków

Dodane: Poniedziałek, 16 Lipiec, 2018  10:27

Opis oferty:

TYLKO 299ZŁ I MASZ UPRAWNIENIA!!!

JGL LOGISTICS ZAPRASZA NA KURS OPERATORA WÓZKÓW JEZDNIOWYCH WSZYSTKICH TYPÓW !!!

UZYSKASZ DODATKOWE UPRAWNIANIA!!!

DASZ SOBIE SZANSE NA LEPSZĄ PRACĘ!!!

ZAPISY NA KURSY OBYWAJĄ SIĘ CODZIENNIE.

PROWADZIMY RÓWNIEŻ KURSY NA HDS-y (ŻURAWIE PRZEŁADUNKOWE), PODESTY RUCHOME, ZWYŻKI NOŻYCOWE, PODNOŚNIKI KOSZOWE
ZAKOŃCZONE EGZAMINEM PRZED URZĘDEM DOZORU TECHNICZNEGO.

Uprawnienia Kierowcy Wózka Jezdniowego wydawane bezterminowo na drukach MEN. Wszystkie typy wózków (spalinowe, gazowe, elektryczne) + uprawnienie do wymiany butli gazowych. Dokumenty wydawane w trzech językach (bez dodatkowych dopłat). U nas nie płacisz za dokumenty po angielsku i niemiecku. Wyjedziesz do Anglii, Szkocji, Irlandii, Niemiec, szybciej znajdziesz pracę. Upusty dla firm, grup zorganizowanych powyżej 5 uczestników. Każdy uczestnik otrzymuje wszystkie materiały do samodzielnej nauki.

U NAS MOŻESZ ZAPŁACIĆ NA KONIEC SZKOLENIA! CENA PROMOCYJNA TYLKO 299zł !!!

Cena promocyjna to koszt całego szkolenia z egzaminem i wydaniem wszystkich dokumentów. Czas trwania szkolenia to około 2 tygodnie. W cenę szkolenia wchodzi praktyczna nauka jazdy wózkiem widłowym, instruktaż bezpiecznej wymiany butli w wózkach wyposażonych w instalację gazową oraz zajęcia teoretyczne z zakresu BHP, typów wózków, obsługi oraz eksploatacji wózka. W czasie trwania szkolenia kursanci odbywają szkolenia z dyplomowanymi instruktorami nauki jazdy. Szkolenie zakończone zostanie egzaminem z części teoretycznej (test) jak i praktycznej. Godziny i terminy jazdy dostosowujemy indywidualnie do klienta. Nawet jeśli pracujesz w systemie 4 zmianowym dostosujemy się do Twojego rytmu pracy. Na spotkania można umawiać się od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 20:00 (w porze letniej do 22:00) w soboty od 8:00 do 14:00.

Wymaga się, aby każda osoba ubiegająca się o kwalifikacje posiadała odpowiednie badania uprawniające do kierowania wózkiem widłowym. Z myślą o Naszych klientach organizujemy tego typu badania w Naszym Ośrodku Szkoleniowym (koszt 40 zł od osoby).

ZAPISY NA KURSY :
TEL. 661-720-325, 601-219-944, 603-456-333,

Wśród naszych pracowników są konserwatorzy Urzędu Dozoru Technicznego, którzy dbają aby sprzęt na którym Państwo jeździcie był w nienagannym stanie technicznym !!
Do Państwa dyspozycji mamy w naszej firmie 15 wózków marki: Linde, Nissan, Toyota, Najstarszy wózek ma 5 lat,wszystkie zarejestrowane są w oddziałach UDT.

Wykaz ośrodków szkoleniowych JGL LOGISTICS :
Kraków, ul. Saska 4, tel. 661-720-325;
Łódź, ul. Tuszyńska 60, tel. 695-375-025;
Piotrków Trybunalski, ul. Wolborska 6b, tel. 695-375-015;
Sieradz, ul. Mickiewicza 2, tel. 665-596-688;
Katowice, ul. Żelazna 9, tel. 603-456-333;
Tychy, ul. Fabryczna 11, tel. 603-456-555.

Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Skawina, Andrychów, Trzebinia, Wieliczka, Wadowice, Kęty, Myślenice, Libiąż, Brzesko, Limanowa, Miechów, Bukowno, Krzeszowice, Wolbrom, Stary Sącz, Tuchów, Sułkowice, Szczawnica, Dobczyce, Proszowice, Grybów, Biecz, Słomniki, Żabno, Szczucin, Zator, Wojnicz, Alwernia, Zakliczyn.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Kraków / Podgórze
Grzegorz Musiał
Na Lento.pl od 28 lis 2012
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie