Harold każdego dnia wypatruje domu pełnego miłości. Filmik

Dodane przez wolontariusz, Sobota, 17 Luty, 2018  23:56
  • Cena: Za darmo
  • Telefon: 601 245 643 668 332 546
  • Lokalizacja: Kraków
  • Kategoria: Zwierzęta / Psy

Opis oferty:

W schronisku dni są długie. Zimne, samotne... każdego dnia ten sam mur, ta sama krata... W misce zawsze takie samo, marne jedzenie. Nie ma tu radości, ciepła ludzkich ramion, bezpiecznego miękkiego kocyka. Jest tylko pustka i samotność setek psiaków, które mimo wszystko czekają z pyszczkiem wciśniętym między kraty...

Nasz Harold czeka na ratunek już kilka lat. Każdy dzień to dla niego tragedia, z każdym dniem coraz ciężej wyjść z budy, zjeść, stanąć przy kracie i czekać. Po co, skoro i tak nikt nie zwraca na niego uwagi? Ludzi interesują szczenięta, młode psiaki, najlepiej rasowe, bądź w typie rasy. Na takiego burka jak Harold nawet nie patrzą. Jak znaleźć takiemu psiakowi dobry dom? Tylko prawdziwy człowieczy anioł podaruje bezpieczny kąt w sercu i domu najzwyklejszemu kundelkowi.

Harold może mieć około 7 lat. W schronisku nie radzi sobie zupełnie. To cudowne stworzonko jest tak spragnione czułości i opieki, że w obecności wolontariusza czasem nie wie jak się zachować. Z radości popiskuje, wciska pyszczek w dłonie, podskakuje. W swoim maleńkim boksiku siedzi sam, dzień za dniem. Nerwowo szczęka ząbkami, przebiera łapkami - 2 metry kwadratowe i 4 ściany są jego codzienną tragedią.

Za murem schroniska Harold odżywa, cieszy się każdą trawką, każdym motylkiem. Chwile wolności spędzone u boku człowieka są dla niego największą radością w życiu. Nie zasłużył na takie cierpienie, nie zasłużył na to by każdego dnia budzić się w zimnej, dziurawej budzie.

Szukamy dla Harolda domu... jakiego? Przede wszystkim pełnego miłości i zrozumienia dla potrzeb psiaka, który stracił już nadzieję, że znaczy cokolwiek. Szukamy domu, w którym będzie kochanym członkiem psio-ludzkiej rodziny. Wierzymy, że jest na świecie dobry anioł, któremu nasz Harold jest pisany.

To naprawdę cudowny pies... serca nam pękają, gdy patrzymy w jego zrezygnowane psie oczka. Niestety, Harold nie powinien mieszkać w domu z malutkimi dziećmi.

Filmiki:
https://youtu.be/j_PwbXULwsA
https://www.youtube.com/watch?v=I43wZwJJRkg

Kontakt w sprawie adopcji: 668332546 (w godz. 17.00-20.00) lub 601 245 643 (w godz. 10.00-20.00)
Harold czeka w schronisku w Busku-Zdroju.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Wyświetleń oferty: 190
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie