Do wynajęcia zakład o pow. 450m2 w ok.ul.Lipskiej w Krakowie

Dodane: Środa, 21 Marzec, 2018  22:02

Opis oferty:

Do wynajęcia zakład produkcyjny z odbiorem sanepidu o powierzchni całkowitej 450 m2 znajdujący się w murowanym budynku z cegły, usytuowanym na działce o pow. 1,5 a w okolicy ul. Lipskiej w Krakowie!

Budynek podpiwniczony, wybudowany w 1990 roku, parterowy z nadbudową, pokryty solidną blachą trapezową z zadbanymi utrzymanymi w dobrym stanie pomieszczeniami. Budynek w 2016 roku został gruntowanie odświeżony, więc obecnie nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów.

Budynek składa się z jednej kondygnacji z zaadaptowanym przyziemiem:

przyziemie – ładnie utrzymane w dobrym stanie 3 pomieszczenia - kuchnia dla pracowników, mroźnia i magazyn o łącznej powierzchni ok. 210 m

parter z częścią nadbudowy, do której prowadzą schody- ponad 10 pomieszczeń - 4 pomieszczenia zaadaptowane na 2 chłodnie i mroźnie, pomieszczenie z zainstalowaną kolejką, duże pomieszczenia ze stołami produkcyjnymi i toaleta dla pracowników (parter) a w drugiej części w nadbudowie znajdują się 2 pomieszczenia przeznaczone na biura, pomieszczenia magazynowe i szatnia dla pracowników plus dwa sanitariaty z prysznicem dla pracowników.

Dodatkowo przy budynku znajdują się mroźnie głębokiego mrożenia.

Pomieszczenia biurowe wyposażone w meble biurowe, krzesła i szafy a w pozostałych pomieszczeniach znajdują się 2 stoły produkcyjne i inne niezbędne urządzenia. Ponadto w pomieszczeniu znajdują się m.in. 3 nowoczesne kotły warzelne ze stali nierdzewnej.

Zakład z aktualnym odbiorem sanepidu – posiada minimum 3 wejścia. Budynek przeznaczony do prowadzenia działalności przetwórczej, spożywczej, produkcyjnej lub cateringu. Nadaje się również pod innego rodzaju działalności lub pomieszczenia do magazynowania i składowania towarów.

W budynku są wszystkie instalacje: woda, prąd, kanalizacja, gaz, telefon i Internet, siła – przydział mocy 100 KW.

Teren wokół budynku jest wybetonowany, ogrodzony i zostało wydzielonych tam 10 miejsc parkingowych. Istnieje możliwość parkowania większej liczby samochodów wokół budynku lub przed wjazdem do zakładu na utwardzonym terenie. Do budynku prowadzą dwie szerokie bramy wjazdowe z możliwością wjazdu dużych pojazdów typu TIR a w budynku zainstalowano zabezpieczenia – solidne drzwi stalowe antywłamaniowe, okna zabezpieczone żelaznymi kratami. Wszystkie pomieszczenia w zakładzie objęte są monitoringiem a teren przed wokół budynku strzeżony jest przez agencję ochrony 24H - dodatkowo płatne 176 zł/ miesiąc.

Ogrzewanie i podgrzewanie wody w budynku gazowe.

Istnieje możliwość wynajęcia za dodatkową opłatą lub w cenie najmu dwóch samochodów dostawczych wyposażonych w chłodnie (kwestia wynajmu do ustalenia z właścicielem zakładu) Samochody są w pełni sprawne po remoncie.

Zakład znajduje się miejscu dobrze skomunikowanym z całym Krakowem w atrakcyjnym rozwijającym się miejscu – w pobliżu rozbudowana infrastruktura m.in. nowa inwestycja parking Park& Ride, nowo wybudowane osiedla a w pobliżu pętla tramwajowa i przystanek autobusowy MPK.

Cena wynajmu budynku o pow. 450 m2 – 10 000 zł miesięcznie + VAT (22 zł/m2) plus opłaty za media według wskazań liczników. Cena wynajmu do negocjacji!

Wymagana 1 miesięczna kaucja zwrotna.

Serdecznie zapraszam do oglądania!
Agma Agnieszka Mazgaj Nieruchomości
Kontakt pod numerem telefonu: 505569306 lub adresem email: @
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Agnieszka Mazgaj
Na Lento.pl od 17 lip 2017
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie