BETON ARCHITEKTONICZNY - płyty betonowe nr 1 w Polsce Luxum

Dodane przez LUXUM (Firma), Niedziela, 14 Styczeń, 2018  21:08

Opis oferty:

Ekskluzywne panele ścienne z betonu architektonicznego LUXUM .

NOWOCZESNE DEKORACYJNE PŁYTY BETONOWE NR 1 W POLSCE.

Bezpieczny beton architektoniczny bez szkodliwych sztucznych włókien do szybkiego montażu.

Panele ścienne z betonu architektonicznego dostarczane przez Luxum przeznaczone są do estetycznego wykończenia wnętrz, elewacji i posadzek .

Innowacyjna metoda produkcji i receptura mieszanki betonowej pozwoliła uzyskać płyty z betonu architektonicznego najwyższej jakości bez użycia sztucznych dodatków takich jak włókno szklane czy polipropylenowe, które może być szkodliwe dla zdrowia, zwłaszcza astmatyków, alergików i dzieci.

Luxum dostarcza płyty z betonu architektonicznego nr 1 w Polsce.

Co ważne, beton architektoniczny w jest bardzo wytrzymały mechanicznie, posiada bardzo niską nasiąkliwość ( poniżej 3% ) niemal tak samo jak ceramika i charakteryzuje się stosunkowo do konkurencyjnych płyt niską wagą.

Płyty betonowe Luxum są bezpieczne, posiadają atest PZH.

Płyty z betonu architektonicznego od Luxum mogą być montowane na klej ( w ofercie firmy ), kotwach niewidocznych od zewnątrz lub z ozdobnymi śrubami.
Jednak to co wyróżnia płyty z betonu architektonicznego LUXUM , to pokrycie specjalnym polimerem rewersu płyty, dzięki czemu, mogą one być montowane na kleju do płytek wielkoformatowych. Z takim montażem płyt z betonu architektonicznego poradzi sobie każda firma czy fachowiec od zwykłych płytek ceramicznych

Luxum udziela wszelkich informacji dotyczących montażu, lub organizuje montaż płyt na terenie całej Polski oraz krajów UE, Szwajcarii i Norwegii, a także w Rosji i na Ukrainie.

Płyty z betonu architektonicznego Luxum występują w kolorze naturalnym - szarym, szarym ciemnym, białym, siwej bieli, piaskowym - biel saharyjska oraz antracytowym.

Rozmiary paneli z betonu architektonicznego LUXUM:

150x60x2cm - płyty betonowe na ściany, elewacje, kominki, ogrodzenia. Nie zaleca stosowania w strefach mokrych i na podłodze. Płyta betonowa dostępna w wersji TRAWERTYN PREMIUM

150x60x2cm - płyty betonowe mocno porowate w wersji INDUSTRIAL. Przeznaczone do dekoracji ściennych we wnętrzach. Rozmiar 150x60cm doskonale prezentuje się w dużych pomieszczeniach lub we wnękach.

120x60x2 cm - płyty z przeznaczeniem na okładziny ścienne wewnątrz i na zewnątrz budynków ( elewacje na klej ), posadzki wewnętrzne, okładziny kominków, ogrodzenia. Można stosować po impregnacji w wersji TRAWERTYN PREMIUM w strefach mokrych itp.

120x60x3 cm - płyty betonowe na elewacje wentylowane kotwione na docieplenia z wełny mineralnej, posadzki.

100x50x2 lub 100x50x1,5cm w wersji TRAWERTYN INDUSTRIAL oraz TRAWERTYN PREMIUM. Najpopularniejszy rozmiar płyt betonowych obok rozmiaru 120x60cm. Na ściany, elewacje, kominki, podłogi. ogrodzenia

90x55x1,5cm - płyty z betonu architektonicznego na ściany i elewacje klejone.

60x30x1 cm - płytki na okładziny ścienne i elewacje, wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Dekoracyjne płyty z betonu architektonicznego LUXUM, bez sztucznych włókien występują w wersjach: średnio porowaty TRAWERTYN PREMIUM oraz mocno porowaty TRAWERTYN INDUSTRIAL.
10 kolorów betonu, barwionego w masie, bez malowania, zapewnia nieograniczoną możliwość idealnego dopasowania betonu architektonicznego do aranżacji wnętrza lub elewacji.

Płyty - panele z betonu architektonicznego Luxum to najlepsze rozwiązanie dla nowoczesnych i nietuzinkowych wnętrz.

Sprawdź aktualne promocje !!!
Poznaj płyty betonowe na ściany także w wersji INDUSTRIAL.

Dostawy betonu architektonicznego na terenie całej UE.

Zobacz więcej nowoczesnego betonu architektonicznego na luxum.pl
TEL 12 346-49-11

-
-
-
-
-
tagi:
beton architektoniczny, beton, płyty betonowe, płyty z betonu architektonicznego, panele betonowe, beton dekoracyjny, ściany z betonu architektonicznego, producent betonu architektonicznego, beton - płyty, beton - panele ścienne, kominki z betonu, luksusowe wnętrza.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 704
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie